Pozycjonowanie stron Gdynia • SEO • Zwiększ ruch organiczny

Wysokie pozycje w Google na frazy związane z Twoją branżą mogą stać się motorem napędowym Twojego biznesu.

Nieumiejętne pozycjonowanie stron może poskutkować przepaleniem budżetu reklamowego, dlatego na każdym etapie współpracy edukujemy naszych klientów, jak działa SEO i czego można od niego oczekiwać.

Nasze usługi są skrojone na miarę, z głebokim zrozumieniem specyfiki branży w której działacie. Tylko spersonalizowane podejście i zaplanowana strategia może przynieść trwałe efekty.

Nie zawsze SEO będzie najlepszym wyborem na początek, szczególnie przy ograniczonym budżecie. Wiele zależy od etapu rozwoju na którym znajduje się Twój biznes, Twojego budżetu, indywidualnych czynników rynkowych oraz obecnej konkurencji. W Exodius stawiamy na wielokanałowe podejście do marketingu.

Jeżeli zastanawiasz się który kanał dotarcia do klientów będzie odpowiedni dla Twojego biznesu, umów się na bezpłatną konsultację. Na spokojnie porozmawiamy o Twoim biznesie, a Ty zdecydujesz co dalej.

Co daje SEO?

Jak wygląda współpraca?

1. Bezpłatna konsultacja

Na początku ustalamy cele blabloabla

Dlaczego powinieneś wybrać Exodius?

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron z Gdyni i reszty Polski.

Zaangażowanie

W pełni doradzamy i agażujemy się w Twój projekt.

Stała obsługa

Cenimy sobie stałą współpracę.

Klientów zostaje z nami na stałe
0 %
Doświadczenia
1 lat
Czas oczekiwania na wycenę
12 h

Ostatnie opinie

Doskonała
Na podstawie 3 opinii
Witold Żynis
Witold Żynis
2024-01-31
Szczerze polecam firmę Exodius, strona internetowa wykonana bardzo szybko (wcześniej niż zakładał termin) i solidnie. Doskonałe doradztwo przy wyborze elementów i układu strony. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie prac, co w tej branży nie jest oczywiste. Polecam w 100%.
Logolandia Monika Witasik
Logolandia Monika Witasik
2024-01-31
Zdecydowanie polecam współpracę. Niesamowite jest to, że jest stały bieżący kontakt. Są w stanie zrealizować wszelkie, nawet nietypowe pomysły. Reakcje na zmiany są błyskawiczne. Podziwiam "anielską cierpliwość". Absolutnie polecam.
Jan Szczepański
Jan Szczepański
2024-01-30
Korzystam z usług Firmy Exodius już od dłuższego czasu. Zmodyfikowali dla mnie 2 strony internetowe, później rozbudowali jedną o sklep, oraz tworzą i realizują projekty marketingowe typu projektowanie wizytówek, rollupów itp od a do z (od projektu, do wysyłki kurierem). Bardzo dobry kontakt, doradztwo w zakresie UX i wszelkich rozwiązań, szybka realizacja zarówno całej strony jak i wymyślanych przeze mnie mniejszych modikacji. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem polecam!!!

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. 

Realizacje

Napisz do nas

Czy szukasz rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb? Jesteśmy tutaj, by pomóc! Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy wesprzeć Twój pomysł.

Formularz kontaktowy

Chcesz wdrożyć swój projekt?
Wypełnij krótki brief, na podstawie, którego przygotujemy wycenę!

Możesz też się z nami skontaktować w klasyczny sposób.