Strony internetowe Gdynia • Tworzenie stron WWW

Współpracujemy głównie z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Obsługujemy restauracje, kliniki, biznesy online, blogi i sklepy. Nie jesteś pewien jak wdrożyć swój projekt? Zachęcamy do kontaktu z nami – pomożemy!

Dlaczego powinieneś wybrać Exodius?

Strony WWW są tworzone z zachowaniem wysokiej estetyki i stylu, który jest zgodny z Twoją marką. Są zoptymalizowane, zaprojektowane jako responsywne strony internetowe. Projekty są przystosowane do wszystkich najważniejszych technicznych standardów. Wdrażamy narzędzia i rozwiązania, których potrzebujesz. Jesteśmy również otwarci na współpracę z innymi specjalistami i podwykonawcami.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażanie stron/sklepów.

Zaangażowanie

W pełni doradzamy i agażujemy się w Twój projekt.

Umowa

Istnieje możliwość podpisania ze mną umowy.

Stała obsługa

Cenimy sobie stałą współpracę.

Klientów zostaje z nami na stałe
0 %
Doświadczenia
10 lat
Czas oczekiwania na wycenę
12 h

Tworzenie stron internetowych opieramy na najbardziej popularnym i przyjaznym CMS WordPress. Realizacje są świetnie zoptymalizowane pod kątem szybkości. Otrzymujesz w 100% gotowy produkt. W razie potrzeby posiadamy dostęp do banku zdjęć, a treść dostosowujemy  do projektu strony. W cenie strony wdrażamy nasz pakiet SEO BASIC.

Ostatnie opinie

Doskonała
Na podstawie 3 opinii
Witold Żynis
Witold Żynis
2024-01-31
Szczerze polecam firmę Exodius, strona internetowa wykonana bardzo szybko (wcześniej niż zakładał termin) i solidnie. Doskonałe doradztwo przy wyborze elementów i układu strony. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie prac, co w tej branży nie jest oczywiste. Polecam w 100%.
Logolandia Monika Witasik
Logolandia Monika Witasik
2024-01-31
Zdecydowanie polecam współpracę. Niesamowite jest to, że jest stały bieżący kontakt. Są w stanie zrealizować wszelkie, nawet nietypowe pomysły. Reakcje na zmiany są błyskawiczne. Podziwiam "anielską cierpliwość". Absolutnie polecam.
Jan Szczepański
Jan Szczepański
2024-01-30
Korzystam z usług Firmy Exodius już od dłuższego czasu. Zmodyfikowali dla mnie 2 strony internetowe, później rozbudowali jedną o sklep, oraz tworzą i realizują projekty marketingowe typu projektowanie wizytówek, rollupów itp od a do z (od projektu, do wysyłki kurierem). Bardzo dobry kontakt, doradztwo w zakresie UX i wszelkich rozwiązań, szybka realizacja zarówno całej strony jak i wymyślanych przeze mnie mniejszych modikacji. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem polecam!!!

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. 

Realizacje

FAQ

Czas oczekiwania zależy od wielkości projektu. Przykładowo strony typu onepage wizytówka firmy będzie gotowa w ok. 1 tydzień. 

Tak, otrzymujesz dostępy administratora do edycji strony.

Tak, możemy w razie potrzeby podpisać umowę.

Tak, zapewniam wszystkie niezbędne mechanizmy. Poza zaprojektowaniem strony zadbam o tzw. backend. Np. Konfiguracja formularza na stronie z Twoim serwerem pocztowym, optymalizacja cache, moduł wyświetlania informacji o ciasteczkach, zgłoszę Twoją stronę do Google Search Console oraz wdrożę pakiet SEO Basic – optymalizacja strony pod wyszukiwarki. 

Jeżeli nie posiadasz serwera WWW umieszczę ja na moim serwerze.
Jeżeli nie posiadasz domeny zarejestruję ją, mogę też utworzyć dla Ciebie skrzynki pocztowe w Twojej domenie.

Napisz do nas

Czy szukasz rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb? Jesteśmy tutaj, by pomóc! Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy wesprzeć Twój pomysł.

Formularz kontaktowy

Chcesz wdrożyć swój projekt?
Wypełnij krótki brief, na podstawie, którego przygotujemy wycenę!

Możesz też się z nami skontaktować w klasyczny sposób.