Google Ads Gdynia • Reklamy Adwords

Potrzebujesz kogoś, kto wprowadzi Twój biznes na wyższy poziom? Kogoś kto zajmie się obsługą kampanii na platformach takich jak Google lub Facebook?

Dlaczego powinieneś wybrać Exodius?

Cenimy sobie relacje, początkowo zawsze chcemy poznać Twój biznes. Wybieramy najkorzystniejsze platformy oraz formy prowadzenia kampanii, dostosowane pod każdego klienta indywidualnie.

Na start tworzymy konto Google Ads, gdzie każdy ma bonus w postaci 1200zł, szczegóły omówimy przy rozmowie. Instalujemy tagi do śledzenia konwersji oraz opcjonalnie wdrażamy Google Analytics.

Będziemy w stałym kontakcie, co najmniej raz w miesiącu spotkamy się online i porozmawiamy o postępach.

Z nami możesz rozwinąć swój biznes na znacznie większą skalę, przewyższając obecne osiągnięcia.

Zaangażowanie

Jesteśmy zawsze dostępni dla Ciebie, zawsze tylko jedno piknięcie telefonu dzieli nas od połączenia.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze kampanii Google ads oraz Meta ads.

Stała obsługa

Klientów zostaje z nami na stałe
0 %
Doświadczenia
1 lat
Czas oczekiwania na wycenę
1 h

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Ostatnie opinie

Doskonała
Na podstawie 3 opinii
Witold Żynis
Witold Żynis
2024-01-31
Szczerze polecam firmę Exodius, strona internetowa wykonana bardzo szybko (wcześniej niż zakładał termin) i solidnie. Doskonałe doradztwo przy wyborze elementów i układu strony. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie prac, co w tej branży nie jest oczywiste. Polecam w 100%.
Logolandia Monika Witasik
Logolandia Monika Witasik
2024-01-31
Zdecydowanie polecam współpracę. Niesamowite jest to, że jest stały bieżący kontakt. Są w stanie zrealizować wszelkie, nawet nietypowe pomysły. Reakcje na zmiany są błyskawiczne. Podziwiam "anielską cierpliwość". Absolutnie polecam.
Jan Szczepański
Jan Szczepański
2024-01-30
Korzystam z usług Firmy Exodius już od dłuższego czasu. Zmodyfikowali dla mnie 2 strony internetowe, później rozbudowali jedną o sklep, oraz tworzą i realizują projekty marketingowe typu projektowanie wizytówek, rollupów itp od a do z (od projektu, do wysyłki kurierem). Bardzo dobry kontakt, doradztwo w zakresie UX i wszelkich rozwiązań, szybka realizacja zarówno całej strony jak i wymyślanych przeze mnie mniejszych modikacji. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem polecam!!!

Napisz do nas

Czy szukasz rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb? Jesteśmy tutaj, by pomóc! Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy wesprzeć Twój pomysł.

Formularz kontaktowy

Chcesz wdrożyć swój projekt?
Wypełnij krótki brief, na podstawie, którego przygotujemy wycenę!

Możesz też się z nami skontaktować w klasyczny sposób.